Покриття нігтів гель лаком

Покриття нігтів гель лаком

Дизайн нігтів і взагалі сама культура догляду за руками і нігтями щільно увійшли в життя сучасної жінки. Дама, яка стежить за собою, навряд чи дозволить собі неакуратний манікюр. Однак для того, щоб манікюр завжди виглядав доглянутим, доводиться витрачати чимало часу і сил.

Покриття гель-лаком у Хмельницькому є ​​сучасною технологією, яка дає можливість значно знизити витрати часу на догляд за нігтями і при цьому дозволяє зберегти їх натуральний вигляд. Адже, погодьтеся, набагато зручніше витратити 1-2 години часу і забути на 2-3 тижні про необхідність коригувати свій манікюр.

Що потрібно для покриття гель лаком

Припустимо, Ви бажаєте самостійно освоїти цю технологію замість походу в спеціалізований салон по дизайну нігтів. З чого почати? Отже, давайте розбиратися разом.

Покриття гель лаком, що потрібно мати в розпорядженні?

 1. УФ лампа. Краще відразу вибирати лампу потужністю 36 Вт. Зручно, якщо вона буде з таймером. Однак, якщо Ваші фінансові можливості обмежені, можна зупинити свій вибір і на менш потужній лампі без таймера.
 2. Пилка для натуральних нігтів абразивністю 180/240 грід — для корекції форми нігтя, і баф — для зняття блиску з поверхні нігтя.
 3. Засіб-дегідратор зі знежирюючим й антисептичним ефектами. Він абсолютно необхідно для того, щоб гель лак добре тримався на нігтях і не відшаровувався.
 4. Безкислотний праймер (ультрабонд) — забезпечує ідеальне зчеплення гель лаку з нігтьової пластиною.
 5. Базове покриття (база) — захищає від проникнення пігменту кольорового гель лаку в нігтьову пластину. Від якості обраної Вами бази буде залежати стійкість манікюру.
 6. Кольоровий гель-лак, представлений широкою палітрою кольорів.
 7. Фінішне покриття (топ), як і база, є запорукою стійкості манікюру. Зараз виробники також пропонують базу і топ 2 в 1. Топ розрізняють з липким шаром чи без нього.
 8. Якщо Ваш топ залишає липкий шар, то необхідно також засіб для зняття липкого шару (gel cleanser). Хоча деякі замінюють цей засіб рідиною для зняття лаку, тільки без ацетону.
 9. Засіб для зняття гель-лаку. Крім того знадобляться фольга, бажано безворсові серветки, а також апельсинові палички для видалення залишків гель лаку.

Щоб покриття гель лаком на дому увінчалося успіхом, необхідно враховувати всі рекомендації по дотриманню технології і прислухатися до порад фахівців. А для того, щоб почати самостійне застосування гель лаку, доведеться витратити чималу суму, яка з часом, звичайно ж, окупиться. Ну, а якщо викласти відразу таку суму для Вас обтяжливо, то відмінним варіантом стане спеціальний набір для покриття гель лаком, який включає в себе все необхідне для початку роботи, але в міні-упаковках.

Як покривати нігті гель лаком

А тепер давайте поговоримо безпосередньо про те, як покривати нігті гель лаком. Насамперед потрібно сформувати вільний край нігтя і очистити ніготь від тоненькою шкірки на ньому близько кутикули, а саму кутикулу відсунути. Якщо під час манікюру застосовувалися масла або крем, то нігтьову пластину потрібно знежирити. А якщо проводився «мокрий» обрізний манікюр, то нігті потрібно просушити хвилин 10.

Тепер бафом з високою абразивністю потрібно зняти нігтьовий глянець. Тут важливо не перестаратися. До нігтя після цього пальцями торкатися вже не можна. Тепер нігті потрібно обробити дегідратором для видалення залишкової вологості, а після — безкислотним праймером, який виконає функцію грунтовки і тим самим забезпечить міцне зчеплення бази з нігтьовою пластиною. Торець нігтя теж потрібно обробити праймером, щоб не отримати відшарування гель лаку.

Технологія нанесення гель лаку вимагає дуже тонкого нанесення шарів, як кольору, так і бази. Наносимо базу втираючими рухами — від краю нігтя до кутикули, не забуваючи покрити торець нігтя. Слідкуйте за тим, щоб гель лак не потрапляв на шкіру, а якщо потрапив, приберіть його апельсиновою паличкою. Тепер на 1 хвилину потрібно помістити нігті в УФ-лампу для затвердіння (полімеризації).

Кольоровий гель лак наноситься дуже тонкими шарами (зазвичай 2-4 шари), не забуваючи про торці нігтя. Кожен шар сушиться в лампі 1 хвилину. Завершальним етапом є покриття топом, який наноситься трохи більше товстим шаром і тому сушиться довше (2 хвилини). Дисперсійний шар віддаляється спеціальним засобом для зняття липкого шару, у результаті чого нігті набувають гарний глянцевий блиск.

Тепер Ви знаєте, як покривати гель лаком правильно, щоб у процесі роботи з ним у Вас не виникло неприємностей. Ми розповіли Вам тонкощі технології та докладно розглянули найбільш важливі моменти. Ну, а щоб не залишилося ніяких питань, можна уважно вивчити наочний урок покриття гель лаком.

Бажаємо успіху!


One Response

 1. Марина
  Марина at |

  Спасибо студии за прекрасные ногти.
  Они лучшие в своем деле.

Оставить комментарий